logo PAWIS
 
 
 
jesteś:  start / o firmie

Pawis - garnitury z pasją…

Szukasz dobrze skrojonego garnituru, uszytego z tkaniny o wysokiej jakości, według Twoich indywidualnych preferencji?

Dobrze trafiłeś. PAWIS już od ponad 30-tu lat szyje odzież męską. Szyjemy fraki, smokingi, garnitury ślubne, garnitury na indywidualne zamówienia, także na niestandardowe sylwetki.
Przez lata ubraliśmy spore grono zadowolonych i chętnie wracających do nas klientów. Wyróżnia nas profesjonalizm. Szycie jest naszą pasją!
Sprawdź nas!

Od ponad 30 lat

drzewko

Historia firmy Pawis korzeniami sięga 1982 roku. Z kilkuosobowego rodzinnego zakładu krawieckiego, powstała firma o uznanej marce i pozycji na polskim rynku odzieżowym. Od wielu lat szyjemy ubrania dla eleganckich mężczyzn. Systematycznie udoskonalamy technologię, inwestujemy w park maszynowy. Z pasją projektujemy nowe kolekcje, ciągle znajdując uznanie klientów.

Ubieramy polaków

mapka

Pawis jest polską marką, stawiającą na rodzimą produkcję. Kupując nasze garnitury masz pewność, że zostały one uszyte w kraju z materiałów o najwyższej jakości. Nie oznacza to wcale, że zamykamy się w granicach naszego kraju. Nasze ubrania widywano nawet w Hollywood na gali Oskarowej.

W garnitury i nie tylko

nozyczki

Nasza oferta to nie tylko eleganckie kolekcje. Wiemy jak ważne są potrzeby naszych klientów. Możemy stowrzyć dowolny garnitur o jakim marzysz. Zaprojektujemy i uszyjemy odzież służbową dla pracowników Twojej firmy, zarówno dla pań jak i panów. Zbierane przez lata bogate doświadczenia ubrane w aktualne trendy mody sprawiają, że możemy zaproponować Ci elegancki garnitur w nowoczesnym stylu.

Zadowolenie klientów jest dla nas celem nadrzędnym. Cenimy każdego mężczyznę, który nosi nasze wyroby.Dbamy zarówno o tych, którzy indywidualnie ubierają się w naszych sklepach, jak i o odbiorców hurtowych.

Naszym celem nie jest powiększenie firmy ale jej udoskonalanie, by klienci, którzy raz zawitają w nasze progi wracali do nas z przyjemnością!

podpis
 

Referencje

Ze szczególnym zaangażowaniem obsługujemy firmy, instytucje i artystów, dla któtych wykonujemy odzież służbową i stroje. Jest nam szczególnie miło, gdy możemy pochwalic się referencjami.

mapka

Teatr Wielki w Łodzi

Podziękowanie dla firmy „Pawis” za profesjonalizm i sprawną realizację zamówienia związanego z uszyciem smokingów dla chóru i baletu Teatru Wielkiego…

mapka

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Łodzi

... Używanie przez naszych pracowników ubrań służbowych wykonanych przez ZPH PAWIS spotkało się z uznaniem ze strony naszych klientów i partnerów handlowych.

SABAT

Dziękuję za wspaniałą elegancję i szyk, która jest w Państwa frakach i smokingach. Produkty Państwa Firmy, które przyozdabiają naszych aktorów i błyszczą w spektaklach Teatru Sabat są światowej jakości…

Klientka

Odebraliśmy kamizelki, wyglądajš wspaniale. Mąż już przymierzył swoją... Doskonale leży. Gratulacje i dziękujemy.

Klient

Serdeczne podziękowania dla przemiłego personelu, oraz uznanie dla firmy, jako producenta…warto pokonać nawet 60 km, aby trafić do Waszego sklepu.

Cenimy Twoje uwagi

koperta

Jeśli masz jakieś uwagi do działalności naszej firmy, albo chcesz nas za coś pochwalić napisz do nas!

 
firmatuuuuuuuuuuuuuuu < ! -- css3 - mediaqueries . js for IE less than 9 -- > < ! -- [ if lt IE 9 ] > < ! [ endif ] -- >