logo PAWIS
 
 
 

Czarujący Pan Młody

Gdy nieubłagalnie zbliża się godzina sakramentalnego „tak”, kobieta często z niedowierzaniem patrzy na spokojnego mężczyznę, który sam jeszcze nie wie, jaki garnitur włoży w tym szczególnym dniu.

Kiedy rzucicie się w wir przeglądania ślubnych pism i katalogów, z pewnością zauważycie, że obok klasycznych garniturów, które zawsze mają przewagę, bo „są do wykorzystania później, na inne okazje”, coraz częściej projektanci proponują garnitury z lamówkami, wypustkami, atłasowymi obszyciami.

Wytworny charakter ubioru podkreśla także szpiczasty kształt klapy, z połyskującym wykończeniem krawędzi. Spokojnie i elegancko prezentują się lamówki utrzymane w tonacji barwy garnituru.

Odważniejsi mężczyźni pewnie z entuzjazmem przyjmą lamówki wyraźnie kontrastowo zestawione z kolorem ubioru. Ciekawym uzupełnieniem mogą być również ożywiające wstawki przy kieszeniach, obszycie wokół patek. Kolorystyką korespondują z kamizelką, fularem, czy krawatem kaskadowym.

Ozdobne lamówki i cięcia bez wątpienia zdominowały męską modę ślubną. Wkradły się nawet do tak klasycznych fasonów jak smokingi, czy surduty.

Jedynie od pomysłowości i gustu projektanta, którym często staje się Pan Młody zależy barwa, wielkość i umiejscowienie ozdobnych elementów.  Renomowane salony ślubne z dużą otwartością przyjmują propozycje pary młodej, która niczym kreator mody tworzy swój niepowtarzalny wizerunek.

 
 
poradniktuuuuuuuuuuuuuuu < ! -- css3 - mediaqueries . js for IE less than 9 -- > < ! -- [ if lt IE 9 ] > < ! [ endif ] -- >